INSHE — нам БЛАГОдарны. Денишивский реабилитационный центр для детей-сирот

Президенту МБФ «INSHE ZHITTIA» Балашовій Олені Володимирівні. ЛИСТ-ПОДЯКА.

Шановна Олена Володимирівна! КЗ «Денишівський навчально-реабілітаційний центр» виносить щиру Подяку Вам і Вашому колективу за систематичну допомогу вихованцям нашого закладу.

Ця підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості виховання та навчання. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну Віру в майбутнє наших дітей. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям.

Кожен з нас покликаний творити Добро, бути милосердними один до одного, любити і цінувати життя. Але люди розуміють життя по різному. Одні живуть для себе в багатстві, в розвагах, а другі творять добро і залишають гарний слід та пам’ять на багато років, а може й століть.

Низький уклін Вам від педагогічного і учнівського колективу за те, що проблеми навчання та виховання дітей з особливими потребами не залишилися байдужими для Вас, що Ваше милосердя, порядність, діловитість дозволили Вам зробити такий добродійний внесок.

Від імені педагогічного та учнівського колективів з повагою, директор центру Г.М.Шпак.

Translate »