INSHE — нам БЛАГОдарны. г.Бердянск, «БАЛТО»

INSHE — МБФ «INSHE ZHITTIA» нам БЛАГОдарны. м.Бердянськ, 2019 р. ПОДЯКА  Президенту МБФ «INSHE ZHITTIA» Балашовій Олені Володимирівні. м. Київ.

ВЕЛЬМИШАНОВНА ПАНІ ОЛЕНО!

Від мешканців міста Бердянська, громадської організації «Об’єднання вимушених переселенців БАЛТО» і себе особисто прошу прийняти слова щирої вдячності Вам та співробітникам Вашого фонду за самовіддану працю та величезну допомогу і підтримку родинам з дітьми, які сьогодні перебувають у складних життєвих умовах. Благодійна Акція «МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ», яку вже протягом багатьох років реалізує МБФ «Інше життя» в Україні, є прикладом великого милосердя, людяності та безмірної щирості людей, завдяки яким до домівок наших дітей кожного року приходять добро і радість, наповнюючи їх сяйвом ваших щирих сердець. У 2018 році у м. Бердянську зазначеною Акцією благочинності було охоплено 50 дітей з особливими потребами та дітей з малозабезпечених сімей.

Ви добрі ЧАРІВНИКИ, головною метою яких є донести до усього людства, що в світі немає нічого неможливого, коли в кожного є бажання творити добро, робити життя кращим. Бажаємо Вам, Вашим рідним та близьким міцного здоров’я, невичерпної енергії, щастя і достатку! Щиро вдячні Вам за спільну співпрацю в минулому році! Сподіваємось, що 2019 рік стане роком надзвичайного росту та розвитку Вашого фонду та дасть успішний старт його новим соціальним проектам. Маємо надію, що разом ми зможемо зробити багато добрих справ! З великою повагою та надією, голова правління ГО ОВП «БАЛТО» Наталія Шилова

Translate »